Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


✿Smiley & Sel✿
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Miley Ucenila roditelje!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Malla
Hey :D
Hey :D
Malla


Posts : 118
Points : 529425
Join date : 30.11.2009

Miley Ucenila roditelje! Empty
PostajNaslov: Miley Ucenila roditelje!   Miley Ucenila roditelje! Icon_minitimeuto pro 01, 2009 1:06 am

Ovo je staro, ali ne znam da li ste znali. . .

Tinejdžerska zvezda Mili Sajrus (Miley Cyrus), koja se proslavila u seriji "Hana Montana" zadaje svojim roditeljima ozbiljne probleme! Naime, mlada glumica je već nekoliko meseci u ljubavnoj vezi, sa manekenom za donje rublje Džastinom Gastonom, koju njeni roditelji nikako ne odobravaju.
Naime, roditelji mlade zvezde nisu oduševljeni činjenicom što im se ćerka vezala za starijeg dečka koji se još bavi "nedoličnim poslom" a prave muke nastale su kada je Mili rešila da izlazi do kasno u noć! Tada su počeli da ja kažnajvaju pa njoj nije preostalo ništa drugo nego da ih uceni - neće bežati od kuće samo ako njen dečko može da se preseli kod njih! Kako će se završiti ova porodična drama ostaje nam da vidimo...
[Vrh] Go down
Mawa Plawa
Admin
Admin
Mawa Plawa


Posts : 668
Points : 531975
Join date : 27.11.2009

Miley Ucenila roditelje! Empty
PostajNaslov: Re: Miley Ucenila roditelje!   Miley Ucenila roditelje! Icon_minitimeuto pro 01, 2009 4:19 am

Prvo...nju je njen tata upoznao sa Justinom...drugo oni od juna nisu zajedno...ona je sa Liamom sad....
[Vrh] Go down
Malla
Hey :D
Hey :D
Malla


Posts : 118
Points : 529425
Join date : 30.11.2009

Miley Ucenila roditelje! Empty
PostajNaslov: Re: Miley Ucenila roditelje!   Miley Ucenila roditelje! Icon_minitimeuto pro 01, 2009 4:20 am

ma znaaam. . . lepo sam napiraalaa ovo je staro ako nisi videla. . .
[Vrh] Go down
Mawa Plawa
Admin
Admin
Mawa Plawa


Posts : 668
Points : 531975
Join date : 27.11.2009

Miley Ucenila roditelje! Empty
PostajNaslov: Re: Miley Ucenila roditelje!   Miley Ucenila roditelje! Icon_minitimeuto pro 01, 2009 4:22 am

Ma jesam..samo znas mene...Razz
Sorry!
[Vrh] Go down
Malla
Hey :D
Hey :D
Malla


Posts : 118
Points : 529425
Join date : 30.11.2009

Miley Ucenila roditelje! Empty
PostajNaslov: Re: Miley Ucenila roditelje!   Miley Ucenila roditelje! Icon_minitimeuto pro 01, 2009 4:23 am

hehehe. . . ma opusteno . . . Smile)) ali ja ne verujem ovo. . . Very Happy msm bash je glupo. . . ko jos veruje u ovo. . .
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Miley Ucenila roditelje! Empty
PostajNaslov: Re: Miley Ucenila roditelje!   Miley Ucenila roditelje! Icon_minitimesri pro 02, 2009 2:22 am

Znam i ja za ovo,i verujem,hehe! Very Happy
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
selena is better
Moderator
Moderator
selena is better


Posts : 718
Points : 530124
Join date : 02.12.2009
Age : 28
Location : beograd

Miley Ucenila roditelje! Empty
PostajNaslov: Re: Miley Ucenila roditelje!   Miley Ucenila roditelje! Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:41 pm

nisam znala za ovo!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Miley Ucenila roditelje! Empty
PostajNaslov: Re: Miley Ucenila roditelje!   Miley Ucenila roditelje! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Miley Ucenila roditelje!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "Nisam Latino Miley,Miley je Anglo Selena"
» Hi im a Miley fan..
» Miley strepi
» Miley ima 2 pirsinga...
» Miley i Mandy

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: -Miley Cyrus- :: Zanimljivosti i novosti-
Forum(o)Bir: