Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


✿Smiley & Sel✿
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Princess Protection Program

Go down 
+8
selena is better
Malla
Mawa Plawa
Ina Blatz
roberta_bg
^^Mrs.Dawson^^
sweety teenka
... dakitza *
12 posters
Autor/icaPoruka
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimepet stu 13, 2009 12:10 am

Jeste li ga gledali,mnogo je dobar,po meni jedan od njenih najlpesih?
Princess Protection Program 00022959
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
sweety teenka
Smiley & Sel :D
Smiley & Sel :D
sweety teenka


Posts : 167
Points : 530299
Join date : 15.11.2009

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimened stu 15, 2009 3:29 am

E ja nista nisam njeno gledala... Sad Ali cim Demi glumi moracu! Imam ga na CD-u, ali nesto nece da se upali.... Sad
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimepon stu 16, 2009 1:56 am

Aha,ja sam ga gledala i extra je! Very Happy
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimesri stu 18, 2009 9:36 am

Prelep je film... Very Happy
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimesri stu 18, 2009 11:55 pm

Pa naravno..... Very Happy
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
sweety teenka
Smiley & Sel :D
Smiley & Sel :D
sweety teenka


Posts : 167
Points : 530299
Join date : 15.11.2009

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimesri stu 25, 2009 12:35 pm

Mozete ukratko da mi kazete o cemu se radi?
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimečet stu 26, 2009 3:07 am

Evo ovde ti je sve lepo i citko prevedeno i nema gresaka...
Принцеза Росалинда (деми Ловато) од малог шпанског говорног народ Коста Луна ће ускоро бити крунисана краљица након достизања зрелости. Необјашњиво, генерал Кејн, диктатор суседне земље (Коста Естрелла), је у стању да масовно се инфилтрирају своје палате са својим агентима у току своје крунисање за пробе и покушава да је атентат док врши пуч против ње режима. Срећом, Џо Мејсон, агент принцеза Програм заштите, тајна организација финансирана од стране краљевске породице да се стара о угроженим принцезе, је у стању да јој умутити у гостима на безбедност путем хеликоптер, јер је генерал Кејн агената није успела да обезбеди своју крову хелипад. Они су успели у заробљавању мајка, краљица Софија, али нажалост за опште, његов удар тешко га је отуђена од међународних власти.
Да би принцеза Росалинда скривене, принцеза Програм заштите њеног места у кући господина Мејсон у руралним Луизијана, јер она одбија да верује неком другом. Ту среће своју ћерку Картер (Селена Гомез), несигурна девојка која ради у локалном Баит Схоп и снова одласка у школу плеса са својим симпатија, Донны (Роберта Адамсон). Да постане нормалан тинејдзер, Росалинда заузима име Роузи и убрзо постаје популарна у школи, који Картер мора да научи да рукује. Две постају блиски пријатељи. Картер Роузи учи да се понашају као нормална девојка и Роузи Картер показује како да разоружа оних који их презрети и ставили их у своје место понаша као принцеза.
У међувремену, генерални Кејн земљишта на брак Росалинда мајка, наводно како би легитимитет своје владавине, али и да скрене Росалинда, покојног краља је легитимна наследница, из крије, тако да је двосмислено може да је ожени, место је на престо као лутка, убити њу, или убију и њу и њену мајку да збрише краљевске породице.
Џо Мејсон схвата да ако Роузи зна Опште Кејн је њена мајка тера у брак, а она ће сама да одустану како би се умирити своју потребу да се обезбеди своју власт. Он такође зна да је генерал Кејн вероватно једноставно убити Роузи ако он може да добије своје руке на њу. Нажалост, господин Мејсон не препознаје претње од стране популарне девојке у школи, који желе Роузи да одустане од избора за краљицу Хомецоминг. Након откривања Роузи која је заправо принцеза, они говоре о плану Роузи генерал Кејн је да се ожени својом мајком и покушати да "охрабри" јој је да напусти уништавањем њу и Картер је кући хаљине.
Росалинда је луд и чини њен ум да оде без ико зна осим Картера. Картер зна шта ће се десити ако Роузи иде уназад, па пита да јој да јој један последњи прилог и остати до после повратку. Росалинда пристаје да чекају да се врате у Коста Луна тек после плеса. Да стекну нове хаљине, Картер позиве Росалинда'с Кројач, господин Елеганте, и пита га да пошаљете неке као део плана да спасе Роузи, краљице, и Цоста Луна. Да спроведе свој план, господин Елеганте шаље хаљине и претвара да изда Росалинда'с где да генерал Кејн како да га намами да Луизијана (Картер план је да се сама користи као мамац да се генерал Кејна да се експонира, знајући да је њен оца "ће увек бити ту за [своју]", а вероватно и да не постоји начин неваљале страни диктатора могу ући УС ваздушног простора и земљишта непримећена од стране власти).
У међувремену, Роузи и Картер помаже гомила девојака и тако их изгледа добро за плес, која обухвата ношење маске да помогне Картер стоје за Роузи. Генерал Кејн лети Луизијана са само неколико људи како би покушала да киднапују Роузи. Као део свог плана, Картер представља као Роузи коју носи хаљину исте боје које је генерал Кејн је обавестио да ће Роузи се носи, и одведени до хеликоптера Кејн је генерал. Али опет, генерал Кејн је заправо агенти не успевају да обезбеди хелипад на врху школе. Г. Мејсон и његова принцеза Програм заштите агенти мито или се ушуњао свој пут у хеликоптеру генерал Кејна и ухапсе генерал, док његови људи нуде никакав отпор (иако агенти обећање да га предати "међународним властима," ово ће бити први пут у историји да је владајућа шеф државе ухапшен је на страном тлу, али је први пут владајуће шеф државе је лично путовао у другу земљу да киднапују некога).
На крају, Картер схвата шта трзати Донны је и иде на плес са ур, који је њен најбољи пријатељ и имао је заљубљен у њу дуго времена. У крајевима, Роузи је крунисана краљица Коста Луна. Картер и Ед развеселити, "Живео Роузи Краљица"! и Роузи шетње доле пролаза са Картер насмијан поносно.
Годину дана касније, Картер и Роузи се посматрати као пуноправни агенти ППП-а, а се додељује нова задатка од стране директорице.
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
roberta_bg
Jupi :) (:
Jupi :) (:
roberta_bg


Posts : 260
Points : 530263
Join date : 18.11.2009

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimečet stu 26, 2009 4:15 am

nisam gledala...wolela bi..ali mrzi me da cxitam iskrenmo..Sad
[Vrh] Go down
Ina Blatz
Hey :D
Hey :D
Ina Blatz


Posts : 40
Points : 528863
Join date : 27.11.2009
Age : 33
Location : New York City

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimepet stu 27, 2009 10:12 am

Film je extra. Very Happy
[Vrh] Go down
Mawa Plawa
Admin
Admin
Mawa Plawa


Posts : 668
Points : 531975
Join date : 27.11.2009

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:49 am

Gledala sam cim je izasao..Divan je film..
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimepet stu 27, 2009 6:22 pm

Aha Very Happy
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
Malla
Hey :D
Hey :D
Malla


Posts : 118
Points : 529425
Join date : 30.11.2009

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:08 pm

mngooo je dobar. . . ali nisam gldala ceo. . .xD
[Vrh] Go down
selena is better
Moderator
Moderator
selena is better


Posts : 718
Points : 530124
Join date : 02.12.2009
Age : 28
Location : beograd

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimesri pro 02, 2009 5:21 pm

ummm...extra filmmmmmm
[Vrh] Go down
*Nina*
Jupi :) (:
Jupi :) (:
*Nina*


Posts : 438
Points : 529284
Join date : 05.12.2009
Location : moja extra soba

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimepon pro 07, 2009 5:11 am

nisam ga gledala Sad ...nazalost...
[Vrh] Go down
MiLeNa
Smiley & Sel :D
Smiley & Sel :D
MiLeNa


Posts : 165
Points : 527175
Join date : 19.12.2009
Age : 27
Location : Sa Miley i Sel u soping

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimened pro 20, 2009 3:35 pm

Gledala sam, extra je! Smile
[Vrh] Go down
*Nina*
Jupi :) (:
Jupi :) (:
*Nina*


Posts : 438
Points : 529284
Join date : 05.12.2009
Location : moja extra soba

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimečet sij 14, 2010 8:54 am

ee pre dwa dana odgledala i jaaaaa Very Happy ,i bas mi se dja,msm film je supp Very Happy ,a i glawne glumice su StRaWa Wink ...znachi swe naj o filmu...i za kraj-EXTRA JEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Jeca-Selena
Hey :D
Hey :D
Jeca-Selena


Posts : 8
Points : 524085
Join date : 13.01.2010

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimečet sij 14, 2010 9:39 am

gledala sam , extra je!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Diky - Miley - Smiley
Hey :D
Hey :D
Diky - Miley - Smiley


Posts : 17
Points : 524115
Join date : 13.01.2010

Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitimepet sij 15, 2010 4:41 am

ja sam gledala i fil je prelijep..^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





Princess Protection Program Empty
PostajNaslov: Re: Princess Protection Program   Princess Protection Program Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Princess Protection Program
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: -Selena Gomez- :: Filmovi,serije,novine...-
Forum(o)Bir: