Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


✿Smiley & Sel✿
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Hey EveryBody

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

Hey EveryBody Empty
PostajNaslov: Hey EveryBody   Hey EveryBody Icon_minitimepon stu 16, 2009 4:34 am

Caos...Moje ime je Andjela..Obozxawam Selenu i Miley...Omiljene su mi...Takodje najweci sam fan Twilight Sage.Swe knjige sam procitala a film odgledala par xiljada puta.Kao sxto sam rekla omiljene glumice i pewacxice su mi Sel i Mileys pored njix obozxawam Rihannu,Shakiru,Joe Jonasa i josx mnoge.A od glumaca i glumica omiljeni su mi Ashley Greene,Robert Pattinson i Kellan Lutz a tu su takodje Peter Facinelli,Elizabeth Raisner,Nikki Reed,Jackson Rathbone,Taylor Lautner,Kristen Stewart,David Galagher,Sprouse Twins,Kelly Blatz,Dawid Lambert i mnogi drugi.Pa toliko od mene. Love ya
[Vrh] Go down
sweety teenka
Smiley & Sel :D
Smiley & Sel :D
sweety teenka


Posts : 167
Points : 530299
Join date : 15.11.2009

Hey EveryBody Empty
PostajNaslov: Re: Hey EveryBody   Hey EveryBody Icon_minitimepon stu 16, 2009 6:43 am

Welcome girl! Uzivaj i lepo se provedi!
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Hey EveryBody Empty
PostajNaslov: Re: Hey EveryBody   Hey EveryBody Icon_minitimeuto stu 17, 2009 12:03 am

Welcome,have a fun! Very Happy
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

Hey EveryBody Empty
PostajNaslov: Re: Hey EveryBody   Hey EveryBody Icon_minitimesri stu 18, 2009 9:01 am

Xwala punoooo :****
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

Hey EveryBody Empty
PostajNaslov: Re: Hey EveryBody   Hey EveryBody Icon_minitimepet pro 04, 2009 1:01 pm

LOCK
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hey EveryBody Empty
PostajNaslov: Re: Hey EveryBody   Hey EveryBody Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hey EveryBody
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: -Clanovi- :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: