Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


✿Smiley & Sel✿
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om

Go down 
+3
sweety teenka
roberta_bg
... dakitza *
7 posters
Autor/icaPoruka
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimečet stu 19, 2009 1:02 am

Са издањем "млад месец", само неколико дана у гостима, "сумрак" манија изгледа да преузимају Холивуд. Али барем једнa devojka жели ништа са вампира. У интервјуу у бекстејџу показати у Кливленду, Милеы Цырус, рекао радио станици К92 да она није ни тим ни Едвард Тим Јаков - у суштини, она није ни на тим "сумрак". Певач је рекао да не само да никада није посматрао вампира зврчка, али она не план.

"Никада нисам га видела и нити ћу икада", рекао је изненађенa Miley К92 новинар Николина.Miley је на елаборат о томе шта тачно ради се о "сумрак", који је вређа.

"Ја не верујем у то ми се не допада вампира.. ... Ја не волим вука који искаче на екрану када сам моје гледање ТВ-ноћу. И дон'т лике ит. Ја Не желим ништа да ради са њим не волим кошуље и не волим било то.. ", рекла је она.

Али Паинт зна она у мањини када је у питању тинејџери и "сумрак" феномен: "Осећам се заиста Хром јер су сви, као, тако узбуђен, и ја сам као, 'Немојте ни да разговарају о томе." "

Ипак, као анти-"сумрак", како она може бити, "Хана Монтана" глумица може само бити приморани да гледате серије - ако ништа више него за истраживање. Певачица недавно пријавили да раде са "сумрак" произвођача Марти Боуен и Уыцк Готфрид на "крилима" филма фантастике - који носи неке сличности са вампира серије - око 15 година, који постаје вила.

То није први пут да Дизни звезда је отишао против популарне тренда. Певач "партије у САД," у којој она тврди Јаы-З песма је помогао јој олакша прелазак у ЛА, недавно је признао да је она заправо никада није чуо Џеј-З и да она не стварно слуша поп музике.

Милеы, који је првобитно велики заговорник друштвено-умрежавање алат Туиттер, такође тражити пуно Цвркутање након што је изненада напустио сајт и рекао Чикагу ујутро показују да "Туиттер треба да буде забрањено само из овог универзума."

E ovo stvarno nisam ocekivala od moje Miley...
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
roberta_bg
Jupi :) (:
Jupi :) (:
roberta_bg


Posts : 260
Points : 530263
Join date : 18.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimečet stu 19, 2009 2:57 am

ja iskreno msm da je ljubomorna n a njihowu popularnost ...!!!!
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimečet stu 19, 2009 3:46 am

e da,bas tako... Very Happy
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
sweety teenka
Smiley & Sel :D
Smiley & Sel :D
sweety teenka


Posts : 167
Points : 530299
Join date : 15.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimečet stu 19, 2009 7:11 am

Ma sta ima da bude ljubomorna....Nije ni ona nesto ne popularna!
[Vrh] Go down
roberta_bg
Jupi :) (:
Jupi :) (:
roberta_bg


Posts : 260
Points : 530263
Join date : 18.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimečet stu 19, 2009 11:12 am

pa jeste popularna ali je trenutno wlada loodilo za Twilightom i glumcima odatle pa mozda zato...
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimečet stu 19, 2009 11:46 pm

da... sad kako ona glumi neku antivampirusu... Very Happy
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimepon stu 23, 2009 5:52 am

Pa njoj bi publicitet porastao ako bi se izjasnila da je gledala sumrak ili sxta wec.Ja na primer sad je nesxto ne wolim a owa izjawa samo je utwrdila moje misljenje.Ljubomora je 100% u pitanju
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimečet stu 26, 2009 1:19 am

slazem se sa tobom Very Happy
a da i povecala bi jo je popularnost milion puta kada bi rekla da ga obozava,ovako samo dovodi ljude do mrznje
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
Mawa Plawa
Admin
Admin
Mawa Plawa


Posts : 668
Points : 531975
Join date : 27.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:31 am

Ovako i ja uopste ne volim Twilight (probajteda me ne ubijete) i jednostavno je MOGUCE da ih ne voli,
kao ni Selena(i ona je izjavila da ne voli Twilight),drugo...ne traba njoj veca popularnost od ove ja mislim...
Zaradjuje 30 miliona na godinu...msm
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:32 am

XD pokusxacemo..E a Sel je rekla da nije cxitala knjige i da nije gledala film a ne da ga ne woli to sam basx cxitala pre neki dan.
[Vrh] Go down
Mawa Plawa
Admin
Admin
Mawa Plawa


Posts : 668
Points : 531975
Join date : 27.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:36 am

Pa to..da nije fan...na to sam MISLILA...sorry...Smile
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimepet stu 27, 2009 6:07 pm

Razumemo Very Happy
Ama sta to niko ne voli Twilight?Ccc,hehe,salim se! Very Happy
Nadam se da ce Sel da ih zavoli... Very Happy
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
roberta_bg
Jupi :) (:
Jupi :) (:
roberta_bg


Posts : 260
Points : 530263
Join date : 18.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimesub stu 28, 2009 2:02 pm

pa zar nije ona bila s taylorom msm on glumi u filmu!trebala bi da pogleda!!!SmileSmileSmile
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimesub stu 28, 2009 2:03 pm

Da bila je..Ali ako je sa njim u wezi ne mora da znacxi da mora da joj se swidja njegow film


Zadnja promjena: Selena&Miley 4ewer; pon stu 30, 2009 3:44 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimened stu 29, 2009 10:12 pm

Mislis njegov? Razz hehe XD
kako je bila bre sa taylorom?
ne znam ja za to Razz
a i selena je bila sa njim pa nije gledala
mada svi znamo zasto miley ne voli twilight Very Happy
haha
Evo snimak:
http://www.bravo.rs/miley-mrzi-twilight-video-intervju/
i evo ovde ako ne razumete sta je rekla:

U intervjuu koji je dala početkom ove nedelje, Miley Cirus izjavila je da joj nije jasno zbog čega se diže tolika prašina oko Twilighta.

“Nisam gledala ni jedan film iz Twilight sage niti nameravam to da učinim,” samouvereno kaže pevačica.

“Ne dopadaju mi se vampiri niti verujem u njih,” nastavlja Miley. “Ne volim ništa što ima veze sa njima. Ne volim kada se vuk razjapljenih čeljusti pojavi na ekranu dok noću gledam TV i potpuno sam nezainteresovana za celu priču.”

Iako je Twilight serijal doživeo neverovatnu popularnost širom sveta, Miley je i dalje kategorična:

“Vidim da se ljudima sviđa Twilight,” kaže, “i mnogo njih je zaljubljeno u glavne glumce… Meni je to bezveze…ne znam, jednostavno mi se ne dopada.”

Ali Miley priznaje da su mnogi ljudi iz njenog okruženja veliki obožavaoci popularne vampirske sage i da se zbog toga oseća neprijatno u društvu.

“Moram priznati da se osećam pomalo glupo kada svi krenu da pričaju o Twilightu, a ja ne znam šta da kažem jer sam potpuno neupućena u likove i događaje u tom filmu,” rekla je Miley na kraju.
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:46 am

Isprawila sam se Dakitze XD
Pricxali smo o Sel nije Mileys bila sam Tayom Very Happy
[Vrh] Go down
Malla
Hey :D
Hey :D
Malla


Posts : 118
Points : 529425
Join date : 30.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:50 am

pa njeno misljenje. . . svako ima pravo da voli nesh i da ne voli. . . Very Happy
[Vrh] Go down
roberta_bg
Jupi :) (:
Jupi :) (:
roberta_bg


Posts : 260
Points : 530263
Join date : 18.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimepon stu 30, 2009 10:32 am

Selena&Miley 4ewer je napisao/la:
Isprawila sam se Dakitze XD
Pricxali smo o Sel nije Mileys bila sam Tayom Very Happy
ja sam i mislila na selenu..pa ne mzm ne mora da gleda film ako on glumi ali nekako mi je to bilo logicxno ali dobro....
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimepon stu 30, 2009 10:40 pm

Pa znam da nije logicno,ali sta ces,hehe,jel si videla snimak na prosloj strani,postavila sam link za one koje zanima!!!! Very Happy
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
roberta_bg
Jupi :) (:
Jupi :) (:
roberta_bg


Posts : 260
Points : 530263
Join date : 18.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimeuto pro 01, 2009 8:19 am

ewo sad tju ..tnx..Smile
[Vrh] Go down
selena is better
Moderator
Moderator
selena is better


Posts : 718
Points : 530124
Join date : 02.12.2009
Age : 28
Location : beograd

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:48 pm

na sta ona ima da bude ljubomorna????!!??? O.o
nju zna ceo svet...msm..xD
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimečet pro 03, 2009 5:48 am

Da ali ipak...Trenutno u zxizxi jawnosti sy glumci iz twilighta..Ostali su na neki nacxin zapostawljeni
[Vrh] Go down
roberta_bg
Jupi :) (:
Jupi :) (:
roberta_bg


Posts : 260
Points : 530263
Join date : 18.11.2009

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimečet pro 03, 2009 7:40 am

Selena&Miley 4ewer je napisao/la:
Da ali ipak...Trenutno u zxizxi jawnosti sy glumci iz twilighta..Ostali su na neki nacxin zapostawljeni
slazem se..SmileSmileSmile
[Vrh] Go down
selena is better
Moderator
Moderator
selena is better


Posts : 718
Points : 530124
Join date : 02.12.2009
Age : 28
Location : beograd

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimesub pro 05, 2009 6:15 pm

u jaka stvar ko da ponovo nece biti oni zapostavljeni u zizi ...
[Vrh] Go down
... dakitza *
Admin
Admin
... dakitza *


Posts : 885
Points : 534949
Join date : 10.11.2009
Age : 26

Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitimesub pro 05, 2009 7:17 pm

ma da,to bre prodje pa opet dodje...
[Vrh] Go down
https://mileyselena.forumcroatian.com
Sponsored content





Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Empty
PostajNaslov: Re: Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om   Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Miley Cyrus ne zeli da ima nikakve veze sa Twilight-om
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Selena zeli da ljudi znaju da ona nije gledala Twilight
» miley cyrus fan!!!
» Miley Cyrus - Nobody's Perfect
» SJP: ”Miley Cyrus je viking!”
» Miley Cyrus forum

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: -Miley Cyrus- :: Zanimljivosti i novosti-
Forum(o)Bir: