Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


✿Smiley & Sel✿
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 My part of forewer

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimepet stu 27, 2009 10:51 am

Owo je moj kutak.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimepet stu 27, 2009 10:52 am

On je u potpunosti u twilight fazonu swuda cete naci postere
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Uwek negde tuda su moje omiljene
Spoiler:
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimesub stu 28, 2009 9:17 am

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimesub stu 28, 2009 9:25 am

My part of forewer Twilight_Quotes19
My part of forewer Twilight_Quotes18
My part of forewer Twilight_Quotes17
My part of forewer Twilight_Quotes16
My part of forewer Twilight_Quotes15
My part of forewer Twilight_Quotes14
My part of forewer Twilight_Quotes13
My part of forewer Twilight_Quotes10
My part of forewer Twilight_Quotes09
My part of forewer Twilight_Quotes08
My part of forewer Twilight_Quotes06
My part of forewer Twilight_Quotes04
My part of forewer Twilight_Quotes01
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimesub stu 28, 2009 9:28 am

BEST AUTHOR EWER

My part of forewer Stephanie-meyer-2[My part of forewer StephanieMeyer

Стефани Мајер

Стефани Мајер (рођена Морган, 24. децембра 1973) је америчка књижевница, најпознатија као ауторка серијала Сумрак. Књиге из серијала Сумрак продате су у више од 42 милиона примерака широм света, и преведене су у више од 37 светских језика.Часопис USA Today ју је 2008. именовао ауторком године., и такође је најпродаванији писац године, са преко 22 милиона продатих књига у 20008. години.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimesub stu 28, 2009 9:32 am

BEST ACTOR EVER
My part of forewer ICONATOR_2d0b3b404afd7a27b32ed7fbb0568e8eMy part of forewer ICONATOR_017477f484ef5f7b5d6bd29b74455544My part of forewer ICONATOR_40896199c920e8a64c70ef940aca95b4My part of forewer ICONATOR_9e1267de1750818aee193b2244b67f0eMy part of forewer ICONATOR_9fb74623d5344966689469ee84574027My part of forewer ICONATOR_798e1c001b126d9119d5ffe5f64fc94dMy part of forewer ICONATOR_6a8a42a243eaa41d5e66dff262e16328My part of forewer ICONATOR_735186a8069372773f734150ae2f045cMy part of forewer ICONATOR_e405a2d53e36725465137147138c6f75My part of forewer ICONATOR_bdc7b093f4fa07e1d8236029d1a8d540My part of forewer ICONATOR_71fad2a1e7108370bc521b4718d10a23My part of forewer ICONATOR_95a5e8c4f194afde3edd1f45aaa1e4f5
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimesub stu 28, 2009 10:13 am

Let Me Sign-Robert Pattinson

Standing there by a broken tree
Her hands are all twisted, she was pointing at me
I was damned by the light, coming out of her eyes
She spoke with a voice that disrupted the sky
She said walk on over here to the bitter shade
I will wrap you in my arms and you’ll know that you’re saved
Let me sign
Let me sign

I was out for a drink in a soho bar
The air was smoked out liked a cheap cigar
She rose out of her seat like a painted ghost
She was the woman that I wanted the most
As she reached for my arm I gave her my hand
I said 'Lay me down easy let me understand'
Let me sign,
Let sign,
Can't fight the devil so just let me sign.


As I walked through the door she was still in my head
As I entered the room she was laid there in bed
She reached out for me all twisted in black
I was on my way down, never coming back
Let me sign, let me sign, can't fight the devil so just let me sign.
Let me sign, let me sign, can't fight the devil so just let me sign.

[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:20 am

My part of forewer Team-edward-b
My part of forewer Sparkly-twilight-b
My part of forewer Vegetarian-vampire-b
My part of forewer Twilight-birthday-wish
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimepon stu 30, 2009 4:48 am

My part of forewer New-moon-cover
My part of forewer Twilight-cover
My part of forewer Team-edward
My part of forewer Edward-cullen-school
My part of forewer Team-edward
My part of forewer One-of-us
My part of forewer Brunettes
My part of forewer Damnation
My part of forewer Bad-guy
My part of forewer Big-bad-wolf
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:05 am

Selena Gomez and Demi Lovato-One and the Same
My part of forewer ICONATOR_58afd64e51254e8befed1548ff47a656
Hey! Hey! Hey!
La la la la la
Hey! Hey! Hey!
La la la la la

You come from here, I come from there
You rock out in your room, I rock a world premiere
We're more alike than anybody could ever tell
(Ever tell)

Friday we're cool, Monday we're freaks
Sometimes we rule, sometimes we can't even speak
But we can get up and let loose and LOL
(LOL)

It may seem cliché for me to wanna say
That you're not alone
(That you're not alone)
And you can call me uncool but it's a simple fact
I got your back, yeah yeah yeah!

'Cause we're one and the same
We're anything but ordinary
One and the same
I think we're almost legendary

You and me, the perfect team
Chasing down the dream
We're one and the same!

Hey! Hey! Hey!
La la la la la

I'm kinda like you, you're kinda like me
When we write the same song in a different key
It's got a rhythm you and me can get along
(Get along)

It may seem cliché for me to wanna say
That you're not alone
(Here I go again)
And you can call me uncool but it's a simple fact
I still got your back, yeah!

'Cause we're one and the same
We're anything but ordinary
One and the same
I think we're almost legendary

You and me, the perfect team
Shaking up the scene
We're one and the same!

'Cause we're one and the same
We're anything but ordinary
One and the same
We're so good, more than momentary!

'Cause we're one
(Yeah, yeah, yeah, yeah yeah)
'Cause we're one
(I think we're almost legendary)
We're anything but ordinary!

You and me, the perfect team
Chasing down the dream, oh
You and me, the perfect team
Shaking up the scene
We're one and the same!

Hey! Hey! Hey!
La la la la la
Hey! Hey! Hey!
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:25 am

White Horse
My part of forewer ICONATOR_9ee79c95e8112dd3ecf62c97a19594a6
Say you're sorry, that face of an angel
Comes out just when you need it to
As I paced back and forth all this time
Cause I honestly believed in you

Holding on, the days drag on
Stupid girl, I should have known
I should have known

I'm not a princess, this ain't a fairy tale
I'm not the one you'll sweep off her feet
Lead her up the stairwell

This ain't Hollywood, this is a small town
I was a dreamer before you went and let me down
Now it's too late for you and your white horse, to come around

Baby I was naive, got lost in your eyes
And never really had a chance
I had so many dreams about you and me
Happy endings, now I know

I'm not a princess, this ain't a fairy tale
I'm not the one you'll sweep off her feet
Lead her up the stairwell

This ain't Hollywood, this is a small town
I was a dreamer before you went and let me down
Now it's too late for you and your white horse, to come around

And there you are on your knees
Begging for forgiveness, begging for me
Just like I always wanted but I'm so sorry

Cause I'm not your princess, this ain't a fairytale
I'm gonna find someone someday who might actually treat me well
This is a big world, that was a small town
There in my rearview mirror disappearing now

And its too late for you and your white horse
Now its too late for you and your white horse, to catch me now

Oh, whoa, whoa, whoa
Try and catch me now
Oh, it's too late to catch me now

[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 8:58 am

My part of forewer ICONATOR_f5ac8f31f354b7561a91485732e110cd

Sumrak je roman o ljubavi između vampira i smrtne djevojke kojeg je napisala američka spisateljica Stephenie Meyer. Izdan je u tvrdim koricama 2005. godine. U njemu upoznajemo sedamnaestogodišnju Isabellu "Bellu" Swan koja se seli iz Phoenixa, Arizona u Forks, Washington i saznaje da je njen život u opasnosti kada se zaljubi u vampira, Edwarda Cullena.
Isabella Swan, najčešće zvana Bella, seli se iz sunčanog Phoenixa, Arizona u kištoviti Forks, Washington gdje će živjeti sa svojim ocem, tako da njezina majka, Reneé, može putovati sa svojim novim mužem, Philom Dwyerom, baseballskim igračem. Iako u Phoenexu nikad nije imala mnogo prijatelja, Bella uskoro otkriva kako je predmet znatiželje u svojoj novoj školi u Forksu, gdje se sprijateljuje s nekoliko učenika i učenica. Na njezin užas, nekoliko dečki se natječe koji će prvi privući njenu pažnju.

Već prvi dan sjedi pokraj Edwarda Cullena, koji je ljutito gleda i usput stvara krajnju napetost. To dovodi Bellu do zaključka da je mrzi. Međutim, njegovo ponašanje prema njoj se uskoro počinje mijenjati. Jednog dana, kada je prema Belli nekontrolirano jurio kamion klizeći po ledu, otkrivaju se Edwardove nadnaravne moći. Nakon što je ugledala udubljene na kamionu u obliku Edwardovog ramena, shvaća da je kamion udario njega i tako ju je zaštitio da je kamion ne udari. Bella mu se kasnije suprotstavlja zbog bizarnosti situacije, ali Edward ne želi pričati sa njom. Kako vrijeme prolazi, Edward i Bella su sve češće meta jedan drugome iako Edward očajnički pokušava držati Bellu što dalje od sebe.

Tijekom izleta na Prvu plažu, Bella saznaje od svog prijatelja Jacoba da postoje Quileute i hladni, tj. Cullenovi, vegetarijanski vampiri koji ne piju ljudsku krv nego love životinje pa piju njihovu. Usprskos tome, Bella i Edward se zaljube. Najveći problem im predstavlja Bellina nevjerojatna sposobnost da privuče nesreće. No, oni ostaju zajedno.

Naizgled blaženo stanje stvari prelazi u kaos kada u grad stigne jedan drugi vampirski koven, a tragač, James, preusmjeri sva osjetila na Bellu. Pod uvjerenjem da je James oteo njezinu majku, odlazi u svoj bivši baletni studio gdje je James napada. Edward, zajedno s ostatkom svoje obitelji spašava Bellu prije nego što je James uspije ubiti. Kasnije, kada se vrate u Forks, Bella izražava želju da postane vampir što Edward odlučno odbija.
Stephenie Meyer je napomenula da jabuka predstavlja zabranjeno voće iz Knjige Postanka. Ona također predstavlja Bellinu spoznaju dobra i zla.

[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:09 am

My part of forewer ICONATOR_3864b04277be7c12be00aa68c4378a10My part of forewer ICONATOR_9dd90870bad40a31600244a0f070a5daMy part of forewer ICONATOR_e29fe42a172e3f34f67c9a6d118eef69My part of forewer ICONATOR_9e805267be5556e5c4b047558827855b
Чари (енгл. Charmed) је телевизијска серија Арона Спелинга о три сестре - добре вештице познате заједници натприродних створења као "Чаробнице". Свака сестра поседује јединствену магичну моћ која расте и еволуира кроз њихове авантуре. Чаробнице живе заједно и користе своје натприродне могућности како би се бориле против вештаца, демона и осталих злих сила које настањују Сан Франциско у Калифорнији. У Србији се тренутно емитује на FOX-у
Чари су првобитно биле направљене као натприродна/хорор/драма (од сезоне 1 до 4). Али по одласку Шанен Доерти (једне од првобитних главних глумица) сценаристи и продуценти су направили неколико измена у серији, па је од пете сезоне серија постала комбинација фантастике, драме и комедије.
Чари су почеле окупљањем три сестре Халивел, Пру, Пајпер и Фиби, након смрти њихове баке, Пени. Пошто су се преселиле у стару породичну кућу у Сан Франциску, најмлађа сестра, Фиби, проналази стару књигу на тавану. Прочитавши песму из Књиге сенки, покренула је догађаје који су испунили древно пророчанство. Почеле су да се дешавају чудне и застрашујуће ствари због којих су сестре касније увиделе да су вештице.

Сестре су откриле да оне заправо потичу од дуге линије вештица. Прва моћна вештица у линији, Мелинда Ворен, пророковала је да ће из њене линије настати Чаробнице. Као сила добра, то би биле три сестре подарене моћима да се боре против зла. Пру Халивел, најстарија сестра, развила је прво моћ телекинезе, а касније је задобила и астралну пројекцију. Пајпер, друга по старости, добила је две моћи које управљају брзином молекула у предметима и људима. Први је добила могућност да их успори до тачке када се замрзавају, а касније је стекла могућност да их толико убрза да изазове експлозије. Фиби, најмлађа сестра, имала је првобитну моћ визије, а касније је стекла моћ левитације; поред тога, њена првобитна моћ је порасла и она је постала емпата (натприродна могућност да осећа туђе емоције).

Пошто је Пру убијена, откривено је да постоји и тајна четврта сестра, Пејџ Метјуз, ванбрачна ћерка њихове мајке. Она има моћ да телепортује, затим да дозивањем имена предмета принесе те предмете себи или да их премешта на друго место, као и могућност камуфлаже, која јој дозвољава да промени свој изглед. Она има исту мајку, Пети Халивел, као и остале три, али њен отац је био белосвитац њихове мајке, Сем, па због тога може да телепортује, јер је то белосвитачка моћ. Такође је покушавала да користи белосвитачку моћ исцељивања, али јој на почетку није пошло за руком, већ је тек пред крај серије добила ту моћ. Пети и Сем су дали Пејџ на усвајање са само једним условом - да њено име почиње словом "П".

Централна тема у серији је била борба сестара да избалансирају нормалне животе са њиховим натприродним обавезама. Терет одржавања својих судбина тајном је више пута правио тензију у њиховим пријатељствима, радним местима и романтичним везама. Само неколицина зна за њихову тајну и помаже им редовно. Најважнији је Лео Вајат, белосвитац кога су старешине доделиле сестрама како би их штитио и упућивао. Лео много значи сестрама како професионалном тако и лично: он исцељује њихове озледе, саветује их групно и индивидуално, и игра улогу медијатора између њих и старешина. Он је такође љубав Пајпериног живота; њихова ромаса је дуготрајна прича која датира још из прве сезоне. Остали који су чували тајну Чаробница током година (и појављивали су се у уводној шпици) су полицијски инспектори Енди Трудо и Дерил Морис, мучени полу-демон Кол Тарнер (такође познат као Белтазор) и мистериозни путник кроз време Крис Пери, за ког се касније открило да је други магични син Пајпер и Леа.

Првобитна постава за сестре је била Пруденс Халивел, Пајпер Халивел и Фиби Халивел, а глумиле су их (редом) Шанен Доерти, Холи Мари Коумс и Лори Ром. Лори Ром је играла Фиби Халивел само у пилот-епизоди серије, али је напустила серију због личних разлога. Алиса Милано је убрзо преузела ту улогу, а делови пилота су били поново снимљени како би се уклопила Милано у епизоду. Првобитни пилот није никад ни пуштен, али се може наћи на Интернету.

Гледаност Чари је била веома стабилна са 6-8 милиона гледалаца недељно све док се нису појавиле гласине о несугласицама између Доерти и Милано, па је Доерти напустила серију на крају треће сезоне. Међутим, публицисти од Доерти и Милано ово никад нису ни потврдили, нити демантовали. Како се четврта сезона наставила, Пру је избачена за стално, а написана је епизода која покрива догађаје који су довели до тога да две преостале сестре нађу до тада непознату четврту полу-сестру, Пејџ Метјуз (коју игра Роуз Макгауан). Гледаност је опала на 5-6 милиона, па чак и до три милиона током седме сезоне. У каснијим сезонама се јасно види пад у буџету за шминку и специјалне ефекте; шеста сезона се често сматра за годину када су специјални ефекти били најбољи и најусавршенији. Демони у ранијим сезонама су били представљани као чудовишта (мада су могли имати и људски облик), али у каснијим сезонама, већина демона се појављује као људи.

Чари су тренутно у својој осмој и могуће последњој сезони на WB (али ништа није потврђено). Гледаност се вратила на просек од 4-5 милиона гледалаца и полако наставља да се пење.

Серија, која траје од 1998. године, емитује се на WB телевизијској мрежи у Сједињеним Државама и на CTV у Канади. Серија је лиценцирана за остале мреже, као што је Turner Network Television канал за приказивање реприза. Поред тога, Чари могу такође бити и на сателитском и кабловском каналу Living TV, на земаљском Каналу 5 у Великој Британији и на TV3 у Ирској. У Аустралији, Чари се превасходно пуштају на Каналу 10 који емитује најновије епизоде, тренутно из седме сезоне, али и на каналу TV1 који пушта старије епизоде, тренутно из четврте сезоне. Шведска тренутно приказује седму сезону на Tv3sweden, а још увек нема података кад ће осма бити емитована. На Филипинима, сваког понедељка од 1998. године, канал Studio 23 током целе године пушта репризе актуелне сезоне пре него што се нова емитује. У Холандији осма сезона је почела да се емитује сваког петка увече у 20:30, а седма сезона се репризира сваким даном у 19 часова. У Белгији се Чари репризирају и нове сезоне се увек емитују на Kanaal 2. У Србији, права на емитовање је откупила ТВ Пинк али седма сезона није емитована до краја из непознатих разлога.

[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:25 am

My part of forewer ICONATOR_63822949c60bb3efaddc459dfc5b93bdMy part of forewer ICONATOR_03735bc6069dbd7b825b23749e1da315
Холи Мари Коумс (енгл. Holly Marie Combs; рођена 3. децембар 1973. у Сан Дијегу у Калифорнији) је америчка глумица која се прославила улогом у "Чарима". У тој серији она тумачи улогу вештице Пајпер.
Године 1993. венчала се са Брајаном Смитом, од којег се развела 1997. године. Касније је била верена са Стормом Линдоном, са којим се разишла 2000. године. Од 2001. године је живела са Дејвидом Донохом, са којим се венчала 2004. године и са којим има двоје деце. Холи је велика љубитељ животиња и има три коња, пет паса, четири зеца и три мачке.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:28 am

My part of forewer ICONATOR_10f82e5a4bb0c9ec696e9594d6f3d764My part of forewer ICONATOR_c7e0220e8feeb80c7d74081f33dafc3dMy part of forewer ICONATOR_e1445076a267a8ce2999fb6d5f5276c5My part of forewer ICONATOR_77400467162d49e9e1279e61d422c202My part of forewer ICONATOR_bfefff6e075e4909c3f273015670428e
Алиса Милано (енгл. Alyssa Jayne Milano) је америчка глумица рођена 19. децембра 1972. године у Њујорку. Рођена је у америчко-италијанском браку (мајка Лин, отац Том). На филму дебитује 1985. у Командосу (Commando) редитеља Марка Лестера са Арнолдом Шварценегером (Arnold Schwarzenegger) да би касније наступала у филмовима као што су: Вампиров загрљај, Двоструки змај и Отровна Ајви II. Најпознатија је по ТВ серији Чари у којој је са Шанен Доерти, Холи Мари Коумс и касније са Роуз Макгауан играла улогу једну од три добре вјештице које се боре против демона, злих створења и извора зла.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:31 am

My part of forewer ICONATOR_cbdec78004960bab33521ebd35b27c98My part of forewer ICONATOR_ead4aed22d3c6a8145aab9b942a44635My part of forewer ICONATOR_4380d3063ca250ece9c34889dfbac067
Шанен Марија Доерти (енгл. Shannen Maria Doherty) је америчка филмска глумица. Рођена је 12. априла 1971. године у Мемфису у САД, а најпознатија је по улогама у серијама Чари и Беверли Хилс, 90210.
Била је удата свега шест мјесеци за Ешлија Хамилтона, а касније и за Рика Соломона, касније се и овај брак распао. Доерти је позирала за часопис Плејбој 2003. године. Док је играла у серији Чари била је у вези са Џулијаном Макманом.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:34 am

My part of forewer ICONATOR_36337cf64b002a2eb7e924908695dc05My part of forewer ICONATOR_1a472a833067aac0a88ac1ebe503caac
Роуз Макгауан (енгл. Rose McGowan) је америчка тв и филмска глумица рођена 5. септембра 1973. године у Фиренци (Италија). Најпознатија је по улози Пејџ Метјуз у ТВ-серији Чари и филмовима Ђаво у телу, Врисак и Jawbreaker.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:36 am

My part of forewer ICONATOR_3629483d8b656d9b023a2397cea35536My part of forewer ICONATOR_be3be2024a0dfaedd23fef2bbc6af095

Брајан Томас Краус (1. фебруар 1969.) је амерички глумац који је рођен у граду Ел Торо у Калифорнији. Најпознатији је по својој улози Лија Вајата у ТВ серији WB мреже, Чари, од 1998. године, као и по свом филмском дебију као Ричард Харгрејв у филмском наставку Повратак у Плаву лагуну (1991). Годину дана касније наступио је уз Алис Криге у хорор филму Месечари у улози Чарлса Брејдија.

Краус и његова жена Бет Брус су добили своје прво дете, Џејмен, 1996. године. Развели су се 2000. године. Он је излазио са две глумице са којима је сарађивао: Холи Мари Коумс и Алисом Милано. Током свог одсуства од камера, он ужива у послу поправљача, што му је иначе и био посао пре него што је постао глумац. Брајан воли голф и ауто трке.


Zadnja promjena: Selena&Miley 4ewer; uto pro 01, 2009 9:46 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:41 am

My part of forewer ICONATOR_7f308c2079768e02f74e4f86634dad98My part of forewer ICONATOR_d0acc4adf245cda3fe53ad6d2588b32bMy part of forewer ICONATOR_5ff2cf70f8ff50c4e08abbc1f34691d4My part of forewer ICONATOR_084d675c585f6c58de25080dfbafc962
Џулијан Дејна Вилијам Макман (27. јул 1968. у Сиднеју у Аустралији) је аустралијски глумац и син бившег аустралијског премијера Вилијама Макмана.

МекМан се родио у Сиднеју, Нови Јужни Велс, Аустралија. Образован је у Сиднејској гимназији, приватној школи за дечаке. На кратко је студирао права на Универзитету у Сиднеју и економију на Универзитету у Вулонгонгу. Оженио се и развео по два пута, прво на кратко са аустралијском певачицом Дени Миног, а касније са америчком глумицом Брук Бернс са којом има ћерку Медисон.

Паралелно са каријером модела, МекМан је рано почео са глумачком каријером у сапуници Home and Away. Појавио се у споту Дени Миног за песму This is It. Његова прва улога на америчкој телевизији била је у сапуници Another World где је тумачио лик Ијана Рејна од 1993. до 1995. године.

Номинован је за Златни глобус у категорији "Најбољи глумац у телевизијској серији - драми" 2005. године за своју улогу Кристијана Троја у серији Режи ме (Nip/Tuck). Такође је играо доктора Мајкла Волша у филму Magenta 1996. године, Мика Дулија у "Wet and Wild Summer!" односно "Exchange Lifeguards" 1992. године, шерифа Хејса у "In Quiet Night" односно "You Belong to Me Forever" 1998. године, Џорџа Симијана у филму "Chasing Sleep" 2000. године, Дејвида Камерона у ТВ-филму "Another World" 2001. године и суперзликовца Доктора Дума у филму Фантастична четворка, адаптацији истоимене серије стрипова снимљеној 2005. године.

Од 1996. до 2000. глумио је у све четири сезоне драме телевизије NBC, Профајлер као агент Џон Грант. Џулијан је такође тумачио лик Кола Тарнера у натприродној серији америчке ТВ станице WB, Чари.

[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:45 am

Пајпер Халивел

Пајпер Халивел, рођена као средње дете, била је посредник у свађама Пру и Фиби. Пајпер је од почетка била "несрећна у љубави", што се и дало видети у главној љубавној причи са њом и Леом која је трајала од прве до треће сезона. Пајпер је добила моћ темпоралног стазиса/молекуларне имобилизације односно заустављања времена. Пајпер је радила као куварица, а онда и менаџер ресторана "Quake" све до краја прве сезоне, када је дала отказ и отворила свој ноћни клуб са именом "P3" у сезони 2. У трећој сезони, Пајпер и Лио су одлучили да се венчају, али је Пру из астралне пројекције изазвала проблеме. Пајпер је схватила ово као знак и отказала венчање, чак и након добијања сагласности од старешина. Развила је моћ молекуларно запаљивање, односно експлодирање предмета. Ускоро је уследила трагедија када је њена старија сестра Пру дала свој живот како би спасила Пајпер од смрти. Ова трагедија је и даље прогони до дана данашњег и никад није могла то да прихвати. У четвртој сезони, наследила је улогу најстарије сестре од Пру, започевши нову, слабију Моћ тројке. Она је позната по својим чежњама за нормалним животом. У петој сезони је родила своје прво мушко дете, Вајата, а на крају шесте сезоне и Криса. За Вајата се сумњало да је најјачи извор магије. У шестој сезони, одрасли Крис је дошао из будућности како би спречио малог Вајата да постане зао. Током шесте сезоне, Лио и Пајпер су се раставили, јер је Лио постао старешина. Доком седме сезоне, Лио је искушан да изабере своју судбину - да ли жели да остане старешина или да живи без моћи са Пајпер. Старешине су утицале на Леа, али је касније "пао у немилост" и постао смртник како би живео са својом породицом. На крају седме сезоне, Лио и Пајпер су унеколико срећнији заједно.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:52 am

Фиби Халивел

Фиби Халивел је била најмлађе дете, све док Пејџ није била откривена, и била је веома отвореног дуга када је открила своје моћи. Серија се доста фокусирала на њу, на то како се развила као лик и на њено занимање. Дата јој је моћ визија или "гледање у будућност и прошлост", јер је Пру раније рекла да Фиби никад не гледа будућност... У другој сезони, Фиби је одлучила да не буде више незапослена и да се врати на колеџ и добије диплому. Онда је достигла моћ левитације. Током треће сезоне, Фиби је дошла у контакт са адвокатом, који је, на њено незнање, био полу-демон звани Кол Тарнер (Балтазар). Ова љубав не само да је била шкодна за њу, већ је и проузроковала смрт њене најстарије сестре, Пру. Њена љубав према њему је постојала током треће и четврте сезоне до те размере да је чак прешла на тамну страну. Постала је краљица Подземља на кратко време и носила је "Наследника Извора". У петој сезони, међутим, Фиби је напустила Кола и на крају га уништила. Кол би се у каснијим епизодама вратио и покушао да оживи своју љубав са Фиби, али никад успешно. Око шесте сезоне, Фиби је развила моћ коју није могла да контролише толико добро: емпатију. Емпатија је способност осећања и слушања туђих емоција, што често дозвољава контролисање туђих моћи. Током магичне мисије, Фиби је спасила колумнисту из опасне ситуације. Колумниста је одлучила да јој, у знак захвалности, да посао. Фиби је ускоро постала колумниста за своју колумну, касније названу "Питајте Фиби" у новинама Bay Mirror, а онда се заљубила у свог новог шефа, Џејсона Дина - све док је није запосела Мата Хари, када је објаснила да су сва чудна дешавања била због тога што је она вештица. Због овога, они су се на кратко раставили. Она је отишла на одмор на кратко време и набавила привременог писца да заузме њено место, мушкарца Лезлија, у кога се заљубила. Кратко су трајали као пар и морао је да оде због свог привременог положаја. Њене моћи су јој уклоњене на кратко од краја шесте до почетка седме сезоне као казна за употребљавање својих моћи и чини за личну добит. Фиби се заљубила у једног од предавача у Магичној школи, Дрејка, али је открила да та љубав неће дуго трајати, јер је он требало да умре за пар недеља. Била је сама како се сезона завршила, али већ у осмој сезони, Фиби тражи нову везу. Онда проналази Декса Лосона, који је веровао да је права Фиби Халивел умрла.Она му је покаѕала да је Фиби ипак зива и то магичним путем и тако та веза ипак није потрајала.Касније у осмој сезони је посећује Купидон (Coop).Она се убрзо заљубљује у њега и сазнаје да то није забрањена љубав.Она се на крају удаје за њега и са њим ће имати три предивне ћеркице.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:54 am

Пруденс "Пру" Халивел

Пру је била најстарија и најмоћнија сестра од прве до треће сезоне. Пошто је прва рођена, наследила је највише моћи из своје породичне линије. То ју је учинило најјачом и скоро неуништивом. У првој сезони је била у романтичној вези са Ендијем Трудоом, али је он на крају прве сезоне умро спашавајући њен живот. Током прве сезоне, развила је моћ телекинезе, што представља способност померања предмета умом. Радила је у Бакланд аукцијској кући све до половине друге сезоне, када је дала отказ и постала фотограф. Придружила се магазину 415 где је била један од главних фотографа. Пру је ускоро задобила моћ астралне пројекције у другој сезони, што представља способност да пројектује спектрални облик на неко удаљено место, мада је астрална Пру била опипљива и могла је да додирује ствари. Пру је имала потешкоћа са равнотежом посла и разоноде све до своје смрти, када ју је демон ветра Шакс (главни убица Извора) убио на крају треће сезоне. Пру је потрошила доста времена и енергија да би постала моћнија вештица, "супервештица" породице, како су је некад називали. Пру је била та која је бринула о Фиби и Пајпер пошто је њихова мајка умрла када су биле веома мале. Посветила је цео свој живот да их сачува, а Извор је то искористио и преварио ју је тако што је дала свој живот за Пајперин. Моћ тројке је била уништена, али је убрзо после враћена када су Пајпер и Фиби откриле да имају још једну сестру. Пошто је Пру умрла, Пајпер је добила одговорност да игра улогу најстарије сестре.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:56 am

Пејџ Метјуз

Пети, мајка девојака, имала је аферу са својим Белосвицем, Семом, и родила је Пејџ Метјуз. Међутим, ово је морала да буде тајна, тако да су је Сем и Пети дали цркви. Тамо је Пејџ дата породици Метјуз. Пајпер је пронашла Пејџ када је бацила чини за проналажење "изгубљене вештице". Она је присуствовала Пруиној сахрани и поново ујединила Чаробнице. Пошто је Пејџ дело вештица, а делом белосвитац, има доста моћи. Има способност да се телепортује и да телекинетички позове неки предмет. Такође може да осећа и да мења свој изглед. Била је социјални радник у четвртој сезони, када се десило доста потешкоћа. Када је први пут упознала Пајпер и Фиби, напао ју је демон Шекс који је убио Пру. Она је помогла да се Шекс уништи (то је било њено прво уништење демона) и постала је Чаробница. У петој сезони, одлучила је да узме слободну годину како би трагала за својом судбином вештице. Пејџ је била у озбиљној романтичној вези са вешцем Ричардом Монтаном током рада на свом привременом послу у шестој сезони. Посао је био магичан, јер је постојао сукоб између две породице која је кулминирала изазивајући многе смрти. Ричард Монтана ју је напустио јер је полудео због употребе магије. Током седме сезоне, дошли су Аватари и покојни агент Кајл Броди се заљубио у њу док је трагао за њима, у погрешном веровању да су Аватари убили његове родитеље. Он и један Аватар су убили једно другога. Постао је белосвитац, али не Пејџин. Пејџ је постала директорка Магичне школе када је ту позицију упразнио Гидеон. Пејџ је касније напустила Магичну школу како би се концентрисала на своје дужности као Чаробнице и како би помогла својим новододељеним белосвитачким штићеницима.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:58 am

Лео Вајат

На почетку је Лео радио тајно у кући као мајстор. Он је био војни болничар из Другог светског рата када је био млад и смртан. Када је убијен у бици, претворен је у белосвица (белосвици су попут анђела чувара за вештице и имају могућност да исцељују своје вештице-штићенике и људе). Сада, он је муж од Пајпер и белосвитац Чаробница. Лео помаже сестрама да убију демоне и може да исцељује сестре ако им је потребно. Лео и Пајпер су родитељи Вајата и Кристофера. После кризе у којој су грчки Титани напали Старешине, Лео се успео на статус Старешине, чиме је значајно повећао своју моћ, укључујући (што је откривено тек на крају шесте сезоне) моћ бацања муња, што изгледа да сваки Старешина поседује. Крис га је послао на Валхалу, дом Валкира из нордијске митологије, одакле су га Пајпер и сестре спасиле. Касније се придружио Аватарима како би спасио сестре од умирања тако што ће створити свет без демона, али је ово било безуспешно. Онда је (у седмој сезони) "пао у немилост" и сада је смртник, пошто је морао да изабере између живота као Старешине и породице. У осмој сезони је Лео "замрзнут" због мистериозног обрта среће сестара. Заправо, Краусова појављивања у серији су ограничена на првих десет епизода последње сезоне због разлога буџета; извршни продуцент серије, Бред Керн, изјавио је да ће се Леов лик вратити ако још пара буде било доступно за продукцију.
[Vrh] Go down
^^Mrs.Dawson^^
Admin
Admin
^^Mrs.Dawson^^


Posts : 969
Points : 533010
Join date : 16.11.2009

My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitimeuto pro 01, 2009 10:02 am

Кол Тарнер

Кола Тарнера је први пут послала Тријада, која је радила за Извор свег зла, како би убио Чаробнице. Онда је имао злу половину која је била позната као озлоглашени демон Балтазар. Он се заљубио у Фиби, и уместо да убије Чаробнице, он је уништио Тријаду. Тим је издао Извор и окренуо леђа својој врсти и целом злу. После неког времена, Чаробнице су откриле да је он био Балтазар. Пру и Пајпер су желеле да га униште, али Фиби није била у стању, јер се заљубила у њега. Помогла је Колу да исценира своју смрт и он је успео да побегне. Фиби је лагала све, говоривши да је уништила Балтазара/Кола. Чак је и Подземље веровало да је он мртав. Временом, Фиби је признала својим сестрама да је морала да пусти Кола. Коле се поново појавио и на почетку разбеснео Фиби, која га је и даље волела, али није хтела да дозволи то себи. Међутим, пошто је Кол помогао да се Пру спречи од удаје за вешца, и пошто је помогао Пру да спасе Фибин живот, успео је да убеди сестре да више није зао. Кол је онда наставио да помаже Чаробницама, доказавши се да је моћан савезник. Чак је и успео да значајно ослаби Извор током борбе да се сачува Пајперин живот. Након што је његова зла половина случајно уништена, постао је смртник и наставио да помаже сестрама својим знањем о демонима. Онда је примио моћ Сенке, енергије која гута магију, и помогао је сестрама да убију Извор свег зла. Ослободио је Сенку и вратио је на своје место, али га је онда запосео живи зли дух Извора, па је постао зао, али никад није изгубио своју љубав према Фиби, која је временом затруднела са дететом Извора. Тада је и Фиби постала зла, удала се за Кола и постала краљица Подземља. Касније се опростила од Кола и помогла сестрама да га униште као Извора. Кол је тада нестао, али се убрзо вратио са новим моћима. Фиби је замрзела Кола после тога и он је полудео и покушао да се убије, али је схватио да не може, јер је неуништив. Кол је примио још моћи од једног Аватара и покушао је да врати време како би поново био са Фиби, али је Пејџ прокљувила његов план. Кол није био неуништив у то време; био је Балтазар, тако да су Чаробнице могле да га униште једном заувек. Мислило се да је отишао заувек, али се вратио у спектралном облику током седме сезоне како би саветовао Пајпер и такође се осигурао да Фиби неће дићи руке од љубави. Џулијан Макман је првобитно дошао на аудицију за улогу инспектора Ендија Трудоа.


[Vrh] Go down
Sponsored content





My part of forewer Empty
PostajNaslov: Re: My part of forewer   My part of forewer Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
My part of forewer
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Every part of me

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: -Zabava- :: Kreativno mesto-
Forum(o)Bir: